Alarm Cykliczny    Towarzystwo Krzewienia Kultury


Kilka słów...

Jesteśmy agencją koncertową z Wrocławia działającą na terenie całego kraju. Miejsce, w którym mieszkamy tętni życiem, przy każdym kontakcie daje niesamowity zastrzyk optymizmu i energii. Jest to miejsce którego paleta wydarzeń kulturalnych przyprawia o zawrót głowy.

Funkcjonujemy w tym środowisku od ponad 20 lat i zajmujemy się profesjonalną obsługą oraz planowaniem wydarzeń kulturalnych oraz artystów. Przekłada się to bezpośrednio na nasze ogromne doświadczenie. Bierzemy udział w organizacji ponad 500 koncertów rocznie.

Dotychczas współuczestniczyliśmy w organizacji imprez o zasięgu międzynarodowym, krajowym i lokalnym, w tym tak renomowanych jak m.in.:

- Open'er Festival
- Coke Live Festival
- Jarocin Festiwal
- Festiwal Wyszehradzki
- Ethno Jazz Festival
- Thanks Jimi Festival
- Wrockfest
- 3majówka
- Konfrontacje Rockowe
- wRock For Freedom
- dni miast
- pikniki rodzinne
- imprezy firmowe

Z artystami, z którymi współpracujemy związani jesteśmy od dawna. Są to wieloletnie relacje oparte w dużej mierze na wypracowanych w sposób naturalny przyjacielskich kontaktach. Bardzo zależy nam aby charakter owych kontaktów przełożył się również na relacje z Państwem.

Bierzemy udział w ciekawych projektach.
Wraz z Fundacją Katarynka

KLIKNIJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

stworzyliśmy dwie edycje Bajki Bez Barier

KLIKNIJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

nowatorski cykl warsztatów dla dzieci niesłyszących oraz niewidomych.

Wspomagamy też organizację niezwykłej trasy koncertowej po Europie promującej twórczość Krzysztofa Komedy www.komedasincarnations.pl

Wspieramy też wydawnictwa płytowe, np.:

KLIKNIJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Regulamin konkursu "bilety na koncerty"